Доки пам'ять жива – доти й ми будем жити.

День пам’яті та примирення, а також 73-тю різницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили в селах Веселинівської ОТГ. В усіх населених пунктах громади люди йшли до братських могил та пам’ятників невідомим солдатам аби схилити голови перед світлою пам’яттю тих хто подарував нам ту Перемогу.

8 травня, покладанням квітів, поминальною панахидою та хвилиною мовчання віддали шану загиблим у запеклих визвольних боях за рідну землю. А 9 травня, теплими словами, піснями та виступами дякували вже нечисленним ветеранам за чисте й мирне небо, за волю й за могутній приклад мужності й самовідданості Батьківщині, за приклад, який і сьогодні допомагає вистояти в черговій боротьбі за нашу Україну.

Тож пам’ятаймо їх, пам’ятаймо тих хто у вогняному пеклі виборов нашу волю, наше майбутнє, адже доки жива наша пам'ять – доти й ми будем жити і процвітати на рідній землі.