Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Нова техніка в дії

   Минулими вихідними на Україну прийшов черговий сніговий циклон, який супроводжувався хуртовинами, ожеледдю, налипанням мокрого снігу та посиленням вітру. Як відомо, однією з найбільших проблем зимових доріг є непроїзні снігові замети, які виникають у разі неякісного догляду автошляхів та невчасного їх розчищення у зимовий період.  

    Цього року до ускладнення погодних умов Веселинівська громада почала готуватися заздалегідь. Наприкінці минулого року селищною радою було придбано новий автогрейдер BGD-140 призначений для виконання землерийних і профільних робіт, при будівництві та утриманні автошляхів.  Цими вихідними даний транспорт отримав можливість проявити себе в дії. Автогрейдер було задіяно в роботі по розчищенню автошляхів громади під час снігопаду.

   Тож відтепер працівники комунального господарства Веселинівської селищної ради мають змогу вчасно реагувати на погіршення погодних умов та більш якісно та оперативно проводити роботи по відновленню руху на автошляхах громада  в зимовий період.

   « повернутися до списку новин