«Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради - інформує

Дата: 06.03.2018 08:24

У січні 2018 року на території Веселинівської об’єднаної територіальної громади розпочало свою діяльність комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради, яке є закладом охорони здоров’я та отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики (наказ МОЗ України від 18.01.2018 № 86 «Про ліцензування медичної практики»).

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

В центрі працює 3 лікаря та 15 медичних працівників загальної практики-сімейної медицини. До головних обов’язків сімейних лікарів та медсестер, що працюють в КНП «Центр ПМСД» Веселинівської селищної ради відносяться: слідкування за здоров’ям населення, вчасне попередження або виявлення захворювання на ранній стадії, обстеження і призначення необхідних аналізів, лікування гострих та хронічних станів пацієнта, надання невідкладної допомоги населенню при гострих станах і раптових погіршеннях стану здоров’я: високій температурі тіла, гострому і раптовому болю, порушенні серцевого ритму, кровотечі, інших станах, захворюваннях, отруєннях і травмах, що потребують невідкладної допомоги.

Крім того, КНП «Центр ПМСД» Веселинівської селищної ради забезпечує вакцинацію населення, профілактику захворювань у групах ризику, видачу медичних довідок та лікарняних листів, видачу рецептів за програмою відшкодування вартості ліків «Доступні ліки», у тому числі видачу рецептів на ліки для хронічних хворих. Наразі в центрі встановлено 6 ліжок денного стаціонару.

Фото без опису   Фото без опису

Згідно медичної реформи, пацієнтам надано право вибору лікаря, селищна рада цілковито підтримує дану ініціативу держави, адже дуже  важливо, щоб пацієнт «довіряв» лікарю – саме тому у КНП «Центр ПМСД» Веселинівської селищної ради, за бажання, мають змогу обслуговуватися громадяни усього району.

Для отримання первинної медичної допомоги звертайтеся до КНП «Центр ПМСД» Веселинівської селищної ради, розташованого за адресою: смт. Веселинове, вул. Одеська, 82 (колишнє терапевтичне відділення Веселинівської ЦРЛ), тел. (05163)2-14-20 (54), e-mail: medcentrveselinovo@ukr.net.

Також Ви можете безпосередньо звернутися до медичного працівника, який забезпечує медичне обслуговування на Вашій території.

Інформація про медичних працівників, які надають первинну медичну допомогу в

КНП «Центр ПМСД» Веселинівської селищної ради

ПІБ лікаря:

Посада лікаря:

Жаркова Марина Сергіївна

Пацалюк Ніна Василівна

Бутрій Алла Василівна

ПІБ медичного працівника та

контактний телефон:

Територія обслуговування:

Финяк Ліна Славовна

(097)940-30-02