До уваги жителів області: попередження про складні погодні умови?

Дата: 28.02.2018 14:20

За повідомленням Миколаївського обласного центру з гідрометеорології,  внаслідок впливу активного циклону на території Миколаївської області та м. Миколаїв в другій половині дня 28 лютого та протягом доби 1 березня очікуються складні погодні умови: сильний, вночі місцями дуже сильний сніг, хуртовини, снігові замети, пориви північного вітру 15-22 м/с. На дорогах ожеледиця, сніговий накат.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме 3 (червоний рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельної та морської галузі).