Миколаївська область: попередження про різке похолодання

Дата: 27.02.2018 08:45

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з виходом серії південних циклонів, 27 лютого – 1 березня 2018 року на території Миколаївської області та в м. Миколаєві очікуються  складні погодні умови: сильний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, сніговий накат. Посилення вітру до 15-22 м/с. Температура повітря вночі 10-15? морозу, вдень 5-10? морозу.

2-3 березня очікується збереження холодної погоди.

Рятувальники Миколаївщини звертаються до усіх громадян! В умовах низьких температур будьте обережними! Пам’ятайте, що в разі тривалого перебування на вулиці існує ризик обмороження та переохолодження! По можливості зверніться до найближчого пункту обігріву або зайдіть у будь-яке приміщення, магазин, кафетерій тощо, зігрійтесь та тільки потім продовжуйте шлях! Не наражайте себе на небезпеку! Бережіть себе та своє життя!