Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін!

Дата: 11.12.2017 10:09

На базі Веселинівського закладу загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради 09 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та трудового навчання. Ці олімпіадні змагання є скарбницею молодих талантів і створюють умови для реалізації та розвитку їх творчих здібностей, пробуджують інтерес у юної еліти України до наукової діяльності.

З початку виникнення біологічних олімпіад, їх форма та характер завдань зазнали значних змін, що є наслідком як бурхливого розвитку біологічного знання в наш час, так і перегляду та вдосконаленню підходів до біологічної освіти. Цьогоріч за пальму першості із біології змагалося 24 юні біологи, 13 із них представляли освіту Веселинівської громади:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б.Мозолевського–3 представники;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3 представники;
  • від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –3 представники-призери ІІ місце – Кальчев Сергій, учень 9 класу, вчитель Галинський С.Ф., ІІІ місце – Кравченко Катерина, учениця 10 класу, вчитель Галинський С.Ф., ІІІ місце – Мєшкова Анастасія, учениця 11 класу, вчитель Галинський С.Ф.;
  • 1 представник від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • два представники від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 з них призер: ІІІ місце – Кесь Дар’я, учениця 8 класу, вчитель Стоянова О.Т.;
  • призер від Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Куртиняк Максим, учень 8 класу, вчитель Супруненко О.Б.

Бажаємо юним біологам захоплюючих інтелектуальних боїв. І хай на обласному етапі переможе сильніший!

На районному етапі олімпіади з трудового навчання 7 учасників від освіти Веселинівської громади мірялися набутими знаннями, втілювали їх у практику, обмінювалися досвідом, знаходили нових друзів та отримували задоволення. Результати такі:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б.Мозолевського –2 представники – призери: ІІ місце – Ломаченко Валентина, учениця 9 класу, вчитель Проскурова І.І., ІІ місце – Шпуняр Валерія, учениця 10 класу, вчитель Проскурова І.І.;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 представники-призери: ІІ місце – Іванченко Тетяна, учениця 8 класу, вчитель Гніліченко Є.М., ІІ місце – Пянковський Анатолій, учень 9 класу, вчитель Гніліченко Є.М
  • від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –3 представники-призери: ІІ місце – Музика Любов, учениця 8 класу, вчитель Дудкіна Т.В., ІІІ місце –Шульга Єлизавета, учениця 10 класу, вчитель Дудкіна Т.В., ІІІ місце – Кривошеєва Марія, учениця 11 класу, вчитель Дудкіна Т.В.

Вітаємо призерів конкурсу, бажаємо наснаги, нових творчих звершень, а батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців!