Шановні учасники та вчителі олімпійського руху!

Дата: 08.12.2017 16:40

4 та 5 грудня 2017 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради   відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, зарубіжної літератури та англійської мови.

Юні фізики мали можливість позмагатися на краще знання предмету зі своїми ровесниками, в межах нашого району, в п’яти вікових категоріях – 7, 8, 9, 10 та 11 класи.  Від закладів освіти Веселинівської ОТГ було 11 юних фізиків:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 4 представники, з них 1 призер: ІІ місце – Горбач Єлизавета, учениця 7 класу, вчитель Кляцька Л.М.;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 представник;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –3 представники;
  • 1 представник від Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 2 представники від Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Щиро вітаємо з перемогою Горбач Єлизавету,  її батьків та вчителя! Бажаємо наснаги та подальших перемог!

На районній олімпіаді із зарубіжної літератури змагалися на краще знання предмету від закладів освіти Веселинівської ОТГ 8 учасників. Які виконували письмові завдання за творами, що були вивчені. Ця робота вимагала від учнів використання не тільки суми фактичних знань, але й певного рівня осмислення основних закономірностей, процесів та проблем. Результати змагань:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 2 представники;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 представники,  один призер: ІІІ місце – Швець Діана, учениця 11 класу, вчитель Демус О.В.;
  • 1 представник від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3 представники,  2 призери: ІІ місце – Хоменко Дар’я, учениця 9 класу, вчитель Груздова Т.М. та ІІ місце – Щербина Єлизавета, учениця 11 класу, вчитель Головатенко Т.В.

Вітаємо учасників та призерів районного етапу олімпіади із зарубіжної літератури, бажаємо гарних здобутків, цікавих, різноманітних завдань, творчості та наснаги.

5 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Учні 8-11 класів змагались у двох видах мовленнєвої діяльності: визначення рівня усної мовленнєвої компетенції (ситуативне мовлення з опорою на запропоновані запитання) та письма (творча робота на запропоновані запитання). Від закладів освіти Веселинівської ОТГ було 15 учасників:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 4 представники-призери – І місце – Домашевський Ілля, учень 8 класу, вчитель Драган Т.В., І місце – Алєксєєва Анна, учениця 9 класу, вчитель  Гамандій А.В., І місце – Орел Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Драган Т.В., ІІІ місце – Гранченко Олександр, учень 11 класу, вчитель Драган Т.В.;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 представники,  один призер - ІІІ місце – Джердж Алла, учениця 9 класу, вчитель Джердж О.О.;
  • 2 представники від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 7 представників,  5 призерів: ІІ місце – Кавецька Карина, учениця 8 класу, вчитель Латій О.О., ІІІ місце – Жижонок Іван, учень 8 класу, вчитель Латій О.О., І місце – Заник Наталя, учениця 11 класу, вчитель Латій О.О., ІІ місце – Ярчук Олександр, учениця 11 класу, вчитель Латій О.О., ІІІ місце – Щербина Ольга, учениця 11 класу, вчитель Латій О.О.

Вітаємо переможців та наставників учителів англійської мови, зичимо міцного здоров’я, нових перемог.