Новини Веселинівської селищної ради

Як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Поки кампанія з вибору лікаря (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. Початок національної кампанії - 1 квітня 2018 року. Як обрати сімейного лікаря – далі у статті.

14:12 27.03.2018

Година Землі

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло  на  одну  годину, Годину  землі, щоб  показати  необхідність  об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

15:14 22.03.2018

Оголошено конкурс фотографій серед дітей, батьки яких є учасниками АТО «Мій тато герой – захистимо Україну разом!»

Протягом 5 березня – 1 червня 2018 року Першим миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводиться конкурс фотографій серед дітей, батьки яких є учасниками АТО «Мій тато герой – захистимо Україну разом!», який приурочений до Дня захисту дітей.

16:51 20.03.2018

До уваги жителів області: попередження про погіршення погодних умов на території Миколаївщини

За повідомленням Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, з  20 год  20 березня  до 20 год  21 березня 2018 року у Миколаївській області буде хмарно з проясненнями. Вночі сніг, вдень місцями невеликий сніг, мокрий сніг, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця, сніговий накат. Вітер північно-східний, 9-14 м/с. Температура вночі 2-7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

16:45 20.03.2018

Огляд ансамблів народних інструментів «VOLTA»

17 березня на базі Миколаївського колледжу культури та мистецтв відбувся обласний огляд ансамблів народних інструментів «VOLTA». 37 виконавців з Арбузинського, Братського, Баштанського, Березнегуватського, Первомайського, Вітовського, Снігурівського та Новоодеського районів, Веселинівської, Благодатненської та Шевченківської об’єднаних територіальних громад, а також міст Миколаїв, Вознесенськ та Очаків взяли участь у справжньому святі музики.

14:30 20.03.2018

Президент підписав Закон щодо надання військовим права на отримання грошової компенсації за оренду житла

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з особовим складом штабу антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей підписав Закон, яким вносяться зміни до Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

16:45 19.03.2018

УВАГА ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

18-19 березня на території Миколаївської області та м. Миколаїв очікується  ускладнення погодних умов: дощ з переходом у сніг, вночі 19 березня сильний сніг. Ожеледь, місцями налипання мокрого снігу. Пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиця та сніговий накат.

08:36 16.03.2018

Повідомлення від ПАТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району Південного округу ПАТ «Миколаївобленерго» 19 березня 2018 року буде проведено аварійне відключення електроенергії з 09:00 до 15:00 години по вулицях: Пушкінська – 1-43; Садова  –  98-166; Степова – 4-46; 69-151.

09:34 14.03.2018