Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги мешканцям Веселинівської ОТГ за рахунок коштів селищного бюджету

18 травня відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги мешканцям Веселинівської ОТГ за рахунок коштів селищного бюджету. Під час зібрання було розгляну 15 заяв про надання матеріальної допомоги та прийнято 8 позитивних рішень. З них: 2 – про надання матеріальної допомоги на лікування; 5 – про надання матеріальної допомоги на поховання; 1 – про надання допомоги на відшкодування збитків внаслідок пожежі. 1 питання було направлено на розгляд сесії.

15:25 21.05.2018

Помолімося за вічний спокій невинно закатованих

В  Україні щороку у третю неділю травня  відзначається День пам'яті жертв політичних репресій. В цей день ми згадуємо і вшановуємо всіх, хто загинув від злочинів і свавілля тоталітарних режимів Згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

20:06 18.05.2018

У вишиванці до Європи

17 травня українці відзначили День вишиванки – день символу українського народу, його чарівності та щедрості душі, а 19 травня ми відзначатимемо День Європи, як знак підтримки європейського вектору інтеграції нашої держави, підтримки європейських цінностей та ідеалів.

19:51 18.05.2018

Проведено інформаційно-просвітницьку зустріч з метою підтримки адміністративно-територіальної реформи

18 травня Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев зустрівся з депутатами Миколаївської сільської ради, яка не увійшли до складу Веселинівської ОТГ згідно Перспективного плану формування територій громад Миколаївської області.

19:19 18.05.2018

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

11:32 18.05.2018

Тріумфатори міжнародної спортивної арени

Кажуть: «Діти – наше майбутнє», а дивлячись на вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради, розумієш – майбутнє у нас є і воно сильне, незламне, непереможне! Підтвердженням цих слів є чергові міжнародні змагання з греко-римської боротьби. Змагання на яких вихованці Веселинівської спортивної школи, знову вибороли перемогу.

12:14 15.05.2018

Дорогі, любі, милі наші мами, щиро вітаємо вас з Днем матері!

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть найсильніши та найуспішнішим чоловіком завжди стояла жінка – спочатку мати, а згодом дружина – мати його дітей, його нащадків. Стояла, проявляючи терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, долаючи усі негаразди та зберігаючи віру у кращий завтрашній день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Саме завдяки цій могутній вірі та Вашій відданій молитві наша країна була непереможною у всі часи і залишається такою сьогодні.

10:35 13.05.2018

Доки пам'ять жива – доти й ми будем жити

День пам’яті та примирення, а також 73-тю різницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили в селах Веселинівської ОТГ. В усіх населених пунктах громади люди йшли до братських могил та пам’ятників невідомим солдатам аби схилити голови перед світлою пам’яттю тих хто подарував нам ту Перемогу.

15:14 11.05.2018

Дякуємо за співпрацю

«Творіть добро і вам воздасться» - це істина якої дотримуються спонсори Веселинівської селищної ради, а саме: приватні підприємці Власова Я.В., Янковська Т.Б., депутат селищної ради Кем А.В. та Аграрна партія України в особі Гасюка А.П., які надали спонсорську допомогу в організації проведення святкових заходів 9 травня.

12:59 11.05.2018

Весняний промінь осяяв перемогу

Знову рясно цвітуть каштани, повітря просякнуте п’янким ароматом півоній та духмяного бузку, з-за хмар подекуди виглядає сонечко і ось сьогодні, в цій природній благодаті, мешканці й гості Веселинівської громади поспішають до центрального парку, щоб відзначити величне свято миру – великий День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні, 9 травня, у 73-тю річницю Перемоги, сюди завітали нечисленні ветерани та діти війни, люди чиї дідусі, бабусі, батьки та близькі пройшли через страшне горнило тих далеких вогняних років.

15:05 09.05.2018