Новини Веселинівської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ!

26 квітня 2018 року о 11:30 біля пам’ятного знака Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи (смт Веселинове, площа Мозолевського) з нагоди 32-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції відбудеться мітинг "Гірчить Чорнобиль крізь роки..." .

09:05 24.04.2018

В Миколаєві пройшов обласний конкурс козацької пісні «Битва хорів»

22 квітня в Миколаївському обласному палаці культури відбувся обласний конкурс козацької пісні «Битва хорів», в якому  взяли участь близько 500 осіб – це 16 колективів з Арбузинського, Братського, Баштанського, Веселинівського, Снігурівського, Новоодеського, Казанківського, Миколаївського, Новобузького, Вознесенського, Єланецького районів, а також м.Очакова та м.Миколаєва.

08:27 24.04.2018

Відбувся звіт Веселинівського селищного голови

21 квітня 2018 року, згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в актовому залі Будинку культури Веселинівської селищної ради відбувся звіт Веселинівського селищного голови про роботу за 2017 рік. На звіті окрім мешканців Веселинівської громади були присутні заступники селищного голови та керівники структурних підрозділів селищної ради.

14:35 23.04.2018

Долучились до акції «За чисте довкілля»

Весна – це час, коли прокидається природа, даруючи нам свою красу. І надзвичайно приємно, коли до цієї краси додається ще й чистота. Недарма кажуть: хочеш, щоб в думках і в душах панував лад, починай з чистоти навколишнього середовища!

16:31 21.04.2018

09:05 19.04.2018

Звіт  Веселинівського селищного голови про діяльність виконавчих органів Веселинівської селищної ради за 2017 рік

Звіт Веселинівського селищного голови про діяльність виконавчих органів Веселинівської селищної ради за 2017 рік

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт селищного  голови  про свою роботу та про діяльність всієї ради.

08:24 18.04.2018

Повідомлення від ПАТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району Південного округу ПАТ «Миколаївобленерго» 23 квітня 2018 року буде проведено аварійне відключення електроенергії з 09:00 до 12:00 години по вулицях:

16:32 16.04.2018

Сесія селищної ради.

13 квітня 2018 року відбулося засідання чергової XVІІІ сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради. На засіданні були присутні, члени виконавчого комітету Веселинівської селищної ради, голова спілки Ветеранів Донченко М.М. та активні мешканці громади. В ході засідання було прийнято ряд важливих рішень, а саме:

10:19 16.04.2018

Реформа освіти: виклики та перспективи в умовах децентралізації

13 квітня на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, відбувся практичний семінар з питань освіти за участі департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА на чолі з директором Оленою Удовиченко, директорів шкіл та керівників відділів освіти громад Миколаївщини.

08:48 16.04.2018