В Миколаєві пройшов обласний конкурс козацької пісні «Битва хорів»

22 квітня в Миколаївському обласному палаці культури відбувся обласний конкурс козацької пісні «Битва хорів», в якому  взяли участь близько 500 осіб – це 16 колективів з Арбузинського, Братського, Баштанського, Веселинівського, Снігурівського, Новоодеського, Казанківського, Миколаївського, Новобузького, Вознесенського, Єланецького районів, а також м.Очакова та м.Миколаєва.

Журі оцінили виступи учасників та визначили переможців конкурсу.

• Гран-Прі - Народний хор «Калинонька» Єланецького районного будинку культури;
  • І місце  (з відзнакою) - Народний хор «Веселинка» Веселинівського районного будинку культури;
  • І місце  (з відзнакою) - Народний хор «Зоряниця» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний;
  • І місце  - Народна академічна хорова капела Степівського сільського будинку культури Миколаївського району;
  • І місце  - Народний ансамбль української пісні «Невичерпне джерело» Вознесенського районного організаційно-методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Переможці конкурсу отримали дипломи управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та пам’ятні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.