Новини Веселинівської селищної ради

Сесія селищної ради

9 лютого 2018 року в актовому залі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось засідання чергової XVІІ сесії Веселинівської селищної ради восьмого скликання. Окрім депутатів на зібранні були присутні члени виконавчого комітету Веселинівської селищної ради, заступник голови Веселинівської районної ради – Загорулько О.М., заступник головного лікаря Веселинівської Центральної районної лікарні – Добровольська О.В., а також активні та небайдужі мешканці громади.

18:07 10.02.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ

Рішенням виконавчого комітету №22 від 05 лютого 2018 року було затверджено тариф з централізованого водопостачання для населення, бюджетних та інших організацій по КП «Веселинівський водоканал». З 01 березня 2018 року тариф з централізованого водопостачання по КП «Веселинівський водоканал» становитиме:

09:25 09.02.2018

Життя прожити не поле перейти

90 літ прожити – не поле перейти! Про це свідчить многотрудна доля інваліда Другої світової війни, знаного веселинівця  – Зязюна Івана Яковича, який цього року відзначає свій знаменний ювілей.

12:25 08.02.2018

УВАГА   ЗМІНИ!

УВАГА ЗМІНИ!

Засідання XVІІ сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради  відбудеться 09 лютого 2018 року в актовій залі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. за адресою: смт Веселинове, вул. Київська, 6.

14:57 06.02.2018

Інформація від ПАТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району Південного округу ПАТ «Миколаївобленерго» 16 лютого 2018 року буде проведено аварійне відключення електроенергії з 09:00 до 16:00 години по вулиці: Тихій, Сонячній, Одеській ( № 51 – 79 ) та пров. Безіменний.

11:47 06.02.2018

Інформація від ПАТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району Південного округу ПАТ «Миколаївобленерго» 14 лютого 2018 року буде проведено аварійне відключення електроенергії з 10:00 до 17:00 години по вулиці: Елеваторній, Свободи, Тихій, Сонячній, Мозолевського, Степовій, Одеській, Садовій, Козацькій, Богданова, Київській та пров. Шевченка, Поштовий та Безіменний.

10:24 05.02.2018

Візит народного депутата

2 лютого 2018 року Веселинівську ЗОШ І-ІІІ ст. відвідав депутат Верховної Ради України від Блоку Петра Порошенка – Лівік Олександр Петрович.

10:22 05.02.2018

Інформація від ПАТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району Південного округу ПАТ «Миколаївобленерго» 13 лютого 2018 року буде проведено аварійне відключення електроенергії:

10:20 01.02.2018