Новини Веселинівської селищної ради

Абетка реформування. Інформація для пацієнтів

- Коли запрацює медична реформа? Первинна мережа (сімейні лікарі, терапевти, педіатри) – ІІІ квартал 2018 року. Вторинна мережа (центральні районні лікарні, міські лікарні) – 2019 рік. Третинний рівень (обласні заклади охорони здоров’я) – 2020 рік.

14:48 30.03.2018

Графік роботи Фонду соціального страхування на території Веселинівської ОТГ

Відповідно до п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» та на виконання листа Вознесенського відділення Фонду соціального страхування України в Миколаївській області щодо постійного представництва працівника Вознесенського відділення Фонду соціального страхування України в Миколаївській на території Веселинівської ОТГ, розпорядженням Веселинівського селищного голови  встановлено графік прийму громадян відповідальною особою Вознесенського відділення Фонду соціального страхування України в Миколаївській, згідно якого прийом громадян  на території Веселинівської ОТГ здійснюватиметься щовівторка з 8:00 до 17:00 за адресою: смт Веселинове, вул. Мозолевського, 14.

14:34 30.03.2018

Патронатна сім’я – за чи проти?

Служба у справах дітей Веселинівської селищної ради запрошує всіх небайдужих до долі дітей, які потерпають через виклики сьогодення, проживаючи в сім'ях, що опинились у складних життєвих обставинах, прийняти участь у обговоренні питання започаткування та поширення на території об'єднаної територіальної громади однієї із форм тимчасового влаштування дітей, яка передбачає патронатний догляд.

16:09 29.03.2018

Стала пам'ять людська обеліском

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

14:08 29.03.2018

Кабінет Міністрів дозволив рятувальникам перевіряти об'єкти і підприємства з високим ступенем ризику

Відповідною постановою від 18 грудня 2017 року №1104 «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю)», на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Державну службу з надзвичайних ситуацій частково виведено з-під дії мораторію.

09:06 29.03.2018