Слова ці прості, людським серцем зігріті

З любові до рідного слова, матері-землі починається людина.

Не можна любити те, чого не знаєш, до чого ти байдужий.

Саме таке свято для душі й зібрало 26 березня у стінах Веселинівської центральної бібліотеки, учнів  10-11 кл. Веселинівської ЗОШ і Веселинівської гуманітарної гімназії та шанувальників поетичного слова, зокрема творчості нашої землячки, поетеси Ніни Іванівни Денисюк, яка відсвяткувала в цьому році 65-річний ювілей.

Слова глибокої поваги до Ніни Денисюк та її творчості прозвучали у виступах гостей заходу Заворотнього В.Б., Ткач Л.І. та учнів шкіл. Сама ж головна гостя свята розповідала про свою творчу діяльність та пригощала всіх присутніх вісниками весни - "жайворонками" з тіста.

Бібліотекар відділу обслуговування  Юсипей О.О. до уваги гостей представила книжкові виставки: «Письменники-ювіляри 2018 року»  та книжкову виставку видань Денисюк Н.І. «Стежина життєвої долі».

Бажаємо довгих років здоров’я та натхнення Ніні Іванівні - краєзнавцю, історику і поетесі, людині, яка любить життя, поважає історію та береже минуле задля кращого майбутнього.