Патронатна сім’я – за чи проти?

Служба у справах дітей Веселинівської селищної ради запрошує всіх небайдужих до долі дітей, які потерпають через виклики сьогодення, проживаючи в сім'ях, що опинились у складних життєвих обставинах, прийняти участь у обговоренні питання започаткування та поширення на території об'єднаної територіальної громади однієї із форм тимчасового влаштування дітей, яка передбачає патронатний догляд.

Під патронатом в даному випадку розуміється  надання особами (які мають досвід виховання дитини) оплачуваних послуг з утримання та догляду за дітьми віком до 18 років на перід до 3 місяців (в окремих випадках - до 6 місяців). На час догляду за дитиною (дітьми) патронатному вихователю держава виплачує соціальну допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку та грошове забезпечення (заробітної плати) у розмірі п'яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

Отримати більш детальну інформацію можна звернувшись в службу у справах дітей Веселинівської селищної ради, яка знаходиться за адресою: смт.Веселинове, вул.Мозолевського, 14, праве крило, третій поверх, та за  телефоном +380-98-544-87-70 або перейти за посиланням : http://veselynivska-gromada.gov.ua/feedback/, чи написати на електронну пошту: vesselrada@ukr.net.