Життя прожити не поле перейти

90 літ прожити – не поле перейти! Про це свідчить многотрудна доля інваліда Другої світової війни, знаного веселинівця  – Зязюна Івана Яковича, який цього року відзначає свій знаменний ювілей.

8 лютого 2018 року, у його день народження, до іменинника з привітаннями та подарунками завітали Веселинівський селищний голова Румянцев О.В., заступник селищного голови з гуманітарних питань Долгокерова І.О. та директор Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради – Гончарук Л.Л..

Життєвий шлях ювіляра, довжиною майже в століття, був не з легких, не вистелений квітами та він лише загартовував у Івана Яковича непохитний дух та прагнення до життя і саме за це Господь подарував йому довголіття.

У це святковий день гості щиро побажали ювіляру міцного здоров’я, радості, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

Розчулений увагою присутніх ветеран висловив теплі побажання та слова вдячності на адресу гостей.