Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Огляд ансамблів народних інструментів «VOLTA»

   17 березня на базі Миколаївського колледжу культури та мистецтв відбувся обласний огляд ансамблів народних інструментів «VOLTA». 37 виконавців з Арбузинського, Братського, Баштанського, Березнегуватського, Первомайського, Вітовського, Снігурівського та Новоодеського районів, Веселинівської, Благодатненської та Шевченківської об’єднаних територіальних громад, а також міст Миколаїв, Вознесенськ та Очаків взяли участь у справжньому святі музики.

   Огляд проводився з метою збереження і відродження традиційних видів української національної культури, вдосконалення виконавської майстерності ансамблів малих форм та окремих виконавців, збагачення репертуару високохудожніми творами.

   За умовами заходу конкурсанти демонстрували два різнохарактерні твори народної та сучасної музики українських і зарубіжних композиторів. Варіації на теми українських народних пісень, фрагменти з класичних творів відомих композиторів, вальси, романси та балади чарували неповторними музичними переливами усіх, хто завітав на свято справжнього мистецтва.

   Виступи учасників оцінювали провідні фахівці Миколаївщини на чолі з викладачем-методистом, керівником народного оркестру народних інструментів «Південна рапсодія» МККіМ, кавалером ордену княгині Ольги ІІІ ступеня Ольгою Комінарець.

   Ансамбль народних інструментів будинку культури Веселинівської селищної  в черговий раз довів свою майстерність та віртуозність, посівши І місце у номінації «Ансамблі». Тож вітаємо керівника Заворотнього В.Б. та усіх учасників ансамблю і бажаємо подальших професійних злетів та ще більше здобутків на творчій ниві.

   « повернутися до списку новин