Година Землі

Дата: 22.03.2018 15:14

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло  на  одну  годину, Годину  землі, щоб  показати  необхідність  об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Година  Землі  була  розпочата  у  2007  році  Всесвітнім  фондом  природи WWF  в  Австралії.  У  2008  році  ця  успішна  акція  поширилася  світом,  у  ній взяли  участь  більше  50  мільйонів  людей  у  35  країнах  світу.  Україна приєдналася  до  всесвітньої  кампанії  у  2009  році.  Дана  кампанія  увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку  і суспільне визнання.

Окрім символічного вимкнення  світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії  та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення  гармонії  з  природою.  Кампанія  Година  Землі  проводиться  з ініціативи  найбільшої  та  найдосвідченішої  незалежної  природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи. (WWF).

Година  Землі  у  2017  році  була  безпрецедентним  успіхом  –  приєдналося більше  7000  міст  у  187  країнах  по  всьому  світі.  Серед  тих,  хто  підтримав подію,  були  мери  міст Париж,  Гонк-Конг,  Ріо-де-Жанейро,  відомі  політики, діячі культури та багато  інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та  інші. Всесвітній  фонд  природи  (WWF)  планує  покращити  результати  та розвинути цей успіх у 2018 році. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин,  кампанія  наголошує  на  необхідності  щоденних  дій  кожного громадянина,  компанії  та  уряду  у  сфері  енергоефективності,  збереження навколишнього  середовища,  ощадливого  використання  природних  ресурсів задля  подолання  проблеми  зміни  клімату  і  досягнення  гармонії  з  природою. Крім  того,  цього  року,  Година  землі  в  Україні  робитиме  акцент  на  зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на Планету.

Пропонуємо  долучитись  до  Години  землі,  наприклад,  через  вимкнення світла  та  приладів,  що  не  є  суттєво  важливими;  активно  поширювати інформацію  та  своїм  власним прикладом  через  комунікаційні  канали  вашого району.

Година  Землі  –  своєрідний  заклик  почати  діяти,  заклик  узяти  на  себе соціальну  відповідальність  і  долучитися  до  спільної  праці  задля  стійкого майбутнього людства та безпечного навколишнього середовища.

Інтернет  сторінка  години  Землі  на  сайті    WWF  в  Україні wwf.panda.org/ukraine