Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

З 1 по 28 лютого – конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого – наповнення інформацією ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь всі охочі. Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також створювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. 2-10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Організатори конкурсу вважають, що проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових мандрівок, а головне – створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською мовою. 

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: https://uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Підтримай_Вікімандри_українською

Приклади оформлення статей про міста, маршрути, аеропорти:

Перед написанням статті необхідно ознайомитися з матеріалами на сторінці https://uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Довідка

З пропозиціями щодо співпраці й запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wmua-staff@wikimedia.org.ua« повернутися до списку новин