Новини Веселинівської селищної ради

Луб'янська ЗОШ у новому навчальному році

4 вересня 2017 року Веселинівський селищний голова Румянцев О.В. відвідав Луб’янську ЗОШ, в якій протягом літнього періоду, до нового навчального року відбувся ряд позитивних змін. Так було замінено вхідні двері учбового корпусу та проведена повна реконструкція ганку.

15:50 08.09.2017

Сходка громадян в с. Нововоскресенка

Останнім часом в Веселинівській селищній раді постійним явищем стали сходки громадян в селах ОТГ, як інструмент «живого» вирішення важливих проблем на селі.

15:41 08.09.2017

Шкільний  автобус  для  Колосівської  ЗОШ

Шкільний автобус для Колосівської ЗОШ

У четвер, 31 серпня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, спільно з депутатами облради, передав 5 шкільних автобусів загальноосвітнім навчальним закладам Миколаївщини.

11:40 01.09.2017

Свято першого дзвоника

В усіх школах Веселинівської селищної ради 1 вересня відбулося свято Першого дзвоника. Воно особливо хвилююче для тих, хто вперше переступає шкільний поріг.

10:12 01.09.2017

Конференція освітян

29 серпня 2017 року в сесійній залі Веселинівської районної ради відбулася конференція педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів Веселинівської селищної ради.

10:41 31.08.2017

UHBDP. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва  продовжується

UHBDP. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва продовжується

15 серпня  відбувся тренінг, який був ініційований партнером проекту, благодійним фондом «Ласка», для користувачів КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради. Учасниками тренінгу стали виробники плодоовочевої продукції , що бажають зробити успішні кроки від хобі до бізнесу, а також ті виробники, що вже мають  власну справу у сфері плодоовочівництва.

13:21 29.08.2017