Друге засідання робочої групи середньострокової стратегії розвитку

Дата: 29.08.2017 16:23

28 серпня 2017 року відбулося друге засідання робочої групи середньострокової стратегії розвитку Веселинівської об’єднаної  територіальної громади.

На початку роботи учасники групи на чолі з експертом Миколою Дурманом провели детальний аналіз анкетування, яке було завданням першого засідання.

За підсумками опитування було визначено основні недоліки та переваги різних сфер громади, таких як соціальна, медична, освітня, культурна та інші,  а також  сформулювано місію та бачення розвитку Веселинівської громади.

Наступним етапом засідання було ознайомлення з досвідом стратегічного планування інших громад і не лише України, а й за її кордоном.

На завершення учасники засідання отримали домашнє завдання зробити  SWOT-аналіз розвитку Веселинівської ОТГ.