«Лісапетний батальон» завітав на Веселинівщину.

Дата: 04.09.2017 08:36

2 вересня зі своєю шоу-прормою на Веселинівщину завітав колоритний український колектив «Лісапетний батальйон».

Концерт відбувся у Будинку культури Веселинівської селищної ради. Дотепні жарти солістки Наталії Фаліон та запальний репертуар гурту подарували глядачам море позитивних емоцій та просто неймовірний заряд гарного настрою. Народний гумор, який супроводжував пісні «Лісапетного батальйону», допоміг підняти настрій усім, хто завітав того вечора до концертної зали.

З цієї нагоди Веселинівська селищна рада висловлює слова великої вдячності підприємцям Веселинівщини, які були ініціаторами та організаторами даного заходу.

А також, сердечно вітаємо Вас з  професійним святом – Днем підприємця. Дозвольте побажати Вам міцного здоров'я, успіхів у бізнесі, усіх гараздів у родині, щоб приязне відношення долі завжди супроводжувало Вас у всіх Ваших починаннях та справах.

Бажаємо Вам подальшого процвітання та нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів!