UHBDP. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва продовжується

Дата: 29.08.2017 13:21

15 серпня  відбувся тренінг, який був ініційований партнером проекту, благодійним фондом «Ласка», для користувачів КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради. Учасниками тренінгу стали виробники плодоовочевої продукції , що бажають зробити успішні кроки від хобі до бізнесу, а також ті виробники, що вже мають  власну справу у сфері плодоовочівництва.

Тренери Людмила Руденко-Кардаш, заступник голови Правління Фонду ЛАСКА (Ізраїль) разом з консультантом Аллою Драковою поділилися цікавим досвідом дії проекту на території Миколаївської області.

Під час тренінгу обговорили питання, як саме UHBDP сприяє підвищенню прибутку через впровадження інноваційних технологій та бізнес підходів, які забезпечують економію витрат часу та фізичних зусиль, а також є дружніми до навколишнього середовища.

Учасники зустрічі були дуже вдячні консультантам проекту і сподіваються на подальшу співпрацю.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису