Партнерство заради читання: діапазон можливостей

Дата: 05.09.2017 14:54

29 серпня відбувся день професійного спілкування для працівників КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради та Веселинівської ЦБС.

Відкрила захід директор Веселинівської ЦБС Левченко С.В. зазначивши, що сьогодні як ніколи важливо для бібліотек заручитися підтримкою влади на місцях та укріплювати партнерські відносини з усіма закладами та організаціями сіл. Також Світлана Володимирівна проаналізувала етап адвокаційної діяльності бібліотек району.

З презентацією «Бібліотечна адвокація в дії: досвід бібліотек Вітовської ЦБС» виступила Токар Л.Т., директор КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради, яка була учасником Літньої школи з адвокації на базі Вітовського району.

З консультацією «Бібліотеки та навчальні заклади: шляхи співпраці» виступила Сєвач Г.Ф. – завідувач Веселинівської дитячої бібліотеки-філії.

З аналізом проведення рекламно-інформаційних заходів бібліотекарями публічних бібліотек району виступила Жорж М.К., методист ЦБС.

Всі учасники заходу прийняли участь у круглому столі «Партнерство бібліотек Веселинівщини – наш досвід», поділились досвідом роботи з адвокаційної діяльності.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису