Луб'янська ЗОШ у новому навчальному році

Дата: 08.09.2017 15:50

4 вересня 2017 року Веселинівський селищний голова Румянцев О.В. відвідав Луб’янську ЗОШ, в якій протягом літнього періоду, до нового навчального року відбувся ряд позитивних змін. Так було замінено вхідні двері учбового корпусу та проведена повна реконструкція ганку.

Фото без опису   ⇒ Фото без опису

На кухні в шкільній їдальні  відремонтовано стелю і очікується встановлення нової електричної плити та витяжок. Також для додержання відповідних санітарно-гігієнічних норм в харчоблок було придбано нові кухонні столи.

Фото без опису   Фото без опису

За рахунок спонсорських коштів від ТОВ «Лан» (Гапчук О.П.) в коридорах приміщення школи застелено новий лінолеум та придбано частину кухонного та спортивного інвентаря. Ще одним постійним спонсором Лубянської ЗОШ є Янковський В.А., який і цього року виділив кошти для придбання матеріалів на проведення поточного ремонту класних приміщень школи.

Фото без опису   Фото без опису

Варто зазначити, що заклад повністю готовий до нового опалювального сезону. Силами працівників школи, за сприяння та підтримки селищної ради збудовано та здано в експлуатацію нове приміщення шкільної котельні, замінено систему опалення в класах встановлені нові радіатори, які вже пройшли перевірку та чекають своєї експлуатації.

Фото без опису   Фото без опису