Шкільний автобус для Колосівської ЗОШ

У четвер, 31 серпня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, спільно з депутатами облради, передав 5 шкільних автобусів загальноосвітнім навчальним закладам Миколаївщини.

Голова облдержадміністрації висловив вдячність всім, хто долучився до закупівлі шкільних автобусів.

У цьому році за рахунок державного та обласного бюджетів закуплено 5 автобусів. Придбані автобуси були розподілені для перевезення дітей до опорних шкіл. Однією з яких стала Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На церемонії вручення були присутні Веселинівський селищний голова – Румянцев О.В., який подякував очільнику області за допомогу та співпрацю, а також начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради – Павлюк І.В. та спеціаліст відділу освіти – Студзінська Л.Б..