Новини Веселинівської селищної ради

Веселинівська громада відзначила День захисника України

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.

13:34 12.10.2019

Державна прикордонна служба запрошує

Державна прикордонна служба України проводить набір на військову службу за контрактом осіб віком від 18 років в підрозділи охорони кордону на території Миколаївської та Херсонської області. Безкоштовне навчання, висока заробітна плата, соціальний захист, перспективне кар’єрне зростання.

16:24 02.10.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

Рішенням Виконавчого комітету Веселинівської селищної ради від 30.09.2019 року №162 затверджено перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади сіл, селищ Веселинівської селищної ради, що можуть бути передані в оренду.

16:36 30.09.2019

Поріччю 218!

21 вересня, святковим вечірнім концертом та масовим гулянням село Поріччя відзначило свою 218 річницю від дня заснування.

16:33 22.09.2019

Вітали з професійним святом!

Вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Веселинівщини з професійним святом – Днем рятувальника!

10:16 17.09.2019

Веселинове - Богом дана мені земля

14 вересня 2019 року веселинівці відзначили 220 річницю заснування рідного селища. Безліч розважальних заходів чекали цього дня на мешканців та гостей Веселинового.

19:54 15.09.2019