Поріччю 218!

Дата: 22.09.2019 16:33

21 вересня, святковим вечірнім концертом та масовим гулянням село Поріччя відзначило свою 218 річницю від дня заснування.

Під час урочистих заходів порічанців та гостей села вітали перший заступник Веселинівського селищного голови Валентина Свердан та староста Порічанського старостинського округу Олена Кубаренко. Гостинні господарі свята пригощали усіх смачним короваєм, а творчий колектив Будинку культури Веселинівської селищної ради дарував гарні пісенні номери, за що був нагороджений гучними оплесками та теплими словами подяки від глядачів.

Фото без опису  Фото без опису

Подарунками від селищної ради вітали обдаровану молодь, наймолодшого та найстаршого жителя села, не оминули увагою й ювілейні весільні дати.

Фото без опису  Фото без опису

А по завершенню урочистих заходів відбулись масові народні гуляння під відкритим небом.