Веселинове - Богом дана мені земля

Дата: 15.09.2019 19:54

14 вересня 2019 року веселинівці відзначили 220 річницю заснування рідного селища. Безліч розважальних заходів чекали цього дня на мешканців та гостей Веселинового.

Відкрили марафон розваг спортсмени Веселинівщини. Першими стали вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи, котрі з нагоди Дня спорту та Дня селища здійснили масштабний велопробіг довжиною 10 км..  Естафету в них перейняли юні футболісти, провівши турнір з футболу, присвячений 220-й річниці Веселинового серед України, 2006-2007 років народження між командами ДЮСШ смт Веселинове, м Березівка (Одеська обл.), смт Братське та м  Южноукраїнськ.

По-обіді на центральній площі селища розпочався шаховий турнір, запрацювали дитячі атракціони, фотозони та різні тематичні виставки від вихованців Будинку дитячої творчості, дитячих садочків та загальноосвітніх навчальних закладів. Публічна бібліотека Веселинівської селищної ради презентувала книжкову виставку, в якій були представлені кращі видання наших земляків, а учні Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б.Мозолевського та Веселинівської загальноосвітньої школи провели запальний флешмоб.

Фото без опису  Фото без опису

А далі був святковий концерт «Богом дана мені земля» – традиційний, але не звичайний. З таємничим початком та яскравим феєричним закінченням він залишився в серці кожного глядача, який завітав до святкової зали.

Фото без опису  Фото без опису

На початку урочистостей усіх присутніх зі святом привітав Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев, який подякував за допомогу в розбудові нашого селища, побажав наснаги і процвітання Веселинову та його жителям.

Також з вітанням до глядачів звернулася керівник апарату Веселинівської районної державної адміністрації Олена Дикусар.

Творчий колектив Будинку культури Веселинівської селищної ради подарував нові, цікаві та яскраві номери, які перепліталися з традиційним врученням нагород, подарунків та сертифікатів на отримання щомісячної стипендії від селищної ради кращим учням 2018-2019 навчального року.

Медаль та посвідчення «Почесний громадянин Веселинового – 2019 року» отримав кандидат у майстри спорту України, чемпіон та призер України, мешканець селища - Давид Самсонов.

Фото без опису  Фото без опису

Не оминули увагою і весільні ювілеï. Медалі та подарунки цьогоріч отримали подружжя Крицьких, Янковських та Граненків – ці родини є доказом існування вічного кохання та прикладом вірності, любові і взаємоповаги.

Фото без опису  Фото без опису

Напрочуд романтичним був момент вітання молодої родини, яка з’явилася саме в день народження селища. Щасливі наречені Гончаренко Дмитро та Марина завітали до святкової зали прямісінько з весільного рушника.

Фото без опису  Фото без опису

Теплі привітання лунали й для колективу дитячого садочку «Сонечко», який цього року відзначає свій золотий 50-річний ювілей.

Також, вже традиційно вітали наймолодшого жителя селища та найстарших його мешканців.

А по завершенню урочистостей на всiх бажаючих чекали нпроднi гуляння пiд вiдкритим небом.