День села Градівка 2019 року, як це було...

Дата: 02.09.2019 18:29

В останній день літа свій черговий день народження відзначило село Градівка Порічанського старостинського округу.

На площі в центрі села відбулись урочисті заходи під час яких градівчан вітали перший заступник Веселинівського селищного голови Валентина Свердан та староста округу Олена Кубаренко. Теплі слова привітань та гуморески лунали й від односельчан.

Фото без опису  Фото без опису

Не порушуючи традицій, подарунком селищної ради відзначили найстаршого та наймолодшого  жителів села, а золоті весільні ювіляри, окрім подарунку отримали ще й медаль «50 років подружнього життя».

Фото без опису  Фото без опису

Розважальну програму заходу забезпечили завідуючі Градівським та Порічанським сільським клубами спільно з творчим колективом Будинку культури Веселинівської селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису

По завершенню урочистих заходів на усіх бажаючих чекала запальна нічна дискотека під відкритим небом.