Новини Веселинівської селищної ради

До уваги мешканців смт Веселинове

Комунальним підприємством «Веселинівський водоканал» спільно із Службою благоустрою Веселинівської селищної ради протягом осіннього періоду буде здійснюватись вивіз опалого листя від приватних домоволодінь та багатоквартирних будинків.

11:07 25.10.2019

Підготовка до опалювального сезону

У вересні Веселинівською селищною радою за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади було придбано подрібнювач гілок вартістю 39 тис. 950 грн.

14:10 23.10.2019

Дотримуємось Кодексу України про адміністративні правопорушення

Відповідно до рішення Виконавчого комітету від 15.10.2019р. №174 членів виконавчого комітету селищної ради та старост старостинських округів Веселинівської селищної ради уповноважено на складання протоколів про адміністративні правопорушення при виявленні порушень статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

14:07 22.10.2019

Роботи по оновленню площі ім. Б.Мозолевського продовжуються

А тим часом робітниками служби благоустрою Веселинівської селищної ради не припиняються роботи по реалізації другої частини проекту реконструкції площі ім. Б.Мозолевського, а саме по створенню скейт-майданчику для любителів активного дозвілля.

13:59 21.10.2019

Фінансовий портал Maanimo анонсує соціальний проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

15:49 18.10.2019

Відкриття майданчику для Workout

У 2017 році головою Веселинівської селищної ради Олександром Румянцевим було ініційовано конкурс на розроблення проекту реконструкції площі ім. Б. Мозолевського, за результатами якого перемогу здобула робота Вікторії Думанської.

13:50 17.10.2019