Дотримуємось Кодексу України про адміністративні правопорушення

Дата: 22.10.2019 14:07

Відповідно до рішення Виконавчого комітету від 15.10.2019р. №174 членів виконавчого комітету селищної ради та старост старостинських округів Веселинівської селищної ради уповноважено на складання протоколів про адміністративні правопорушення при виявленні порушень статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

З огляду на вищевказане повідомляємо, що при виявленні зазначених правопорушень на відповідному виборчому окрузі депутати селищної ради повинні повідомити членів Виконавчого комітету та старост старостинських округів для складання адмінпротоколу протоколу та накладання штрафу.