Відкриття майданчику для Workout

Дата: 17.10.2019 13:50

У 2017 році головою Веселинівської селищної ради Олександром Румянцевим було ініційовано конкурс на розроблення проекту реконструкції площі ім. Б. Мозолевського, за результатами якого перемогу здобула робота Вікторії Думанської.

16 жовтня 2019 року Веселинівською селищною радою було презентовано реалізацію першої частини даного проекту.

Після танцювального та спортивного флешмобiв учні Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського урочисто перерізали стрічку відкриття частини спортивного майданчику призначеного для тренувань workout, який останнім часом набув не аби якої популярності та став гарною альтернативою «шкідливому» дозвіллю молоді з гаджетами, тютюновими та алкогольними виробами.

Фото без опису Фото без опису

Під час відкриття локації найактивніші її відвідувачі продемонстрували свої навички, яких вже вдалося набути за короткий термін занять на даному спортивному майданчику.