День Зеленівського старостинського округу

Дата: 13.10.2019 15:49

12 жовтня Зеленівський старостинський округ відзначив свій черговий день народження.

З вітальними словами до господарів свята звернулася перший заступник Веселинівського селищного голови Валентина Свердан, яка привітала усіх з річницею та побажала процвітання та єдності краю, а також виконала почесну місію вручення Подяки селищної ради колективу Зеленівського старостинського округу.

Звернувся до односельчан і староста, Сергій Володимирович, який також привітав зі святом, побажав міцного здоров’я та процвітання, а також подякував активним мешканцям громади та  людям небайдужим до проблем округу.

Традиційно староста виконав приємну місію нагородження цьогорічних номінантів цінними подарунками від селищної ради. Ними стали подружні пари, які цього року відзначили свої шлюбні ювілеї. Вітали найстаршого жителя Зеленівського округу та його наймолодших жителів.

Не оминули увагою і майбутнє нашої країни. Подарунок від селищної ради отримала Мазур Дарія Сергіївна – учениця 5 класу Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у Обласному конкурсі флористики «Квітуча Україна».

Теплими слова та подарунками від селищної ради та спонсорів вітали також колективи Зеленівського дитячого садочку та Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Жителі Зеленівського старостинського округу в черговий раз продемонстрували щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято. Далеко навкруги було чути і видно, як зеленівська садиба виблискувала своїми талантами. Чудові хореографічні, вокальні та театральні виступи односельчанам подарували учні Зеленівської школи, а також староста Сергій Семенов разом із сином Артемом.

По завершенню урочистої частини святкування Дня Зеленівського старостинського округу продовжилось запальною дискотекою для усіх бажаючих.