Веселинівська громада відзначила День захисника України

Дата: 12.10.2019 13:34

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.

Цей день – знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм захищаючи нашу державу. Саме тому, 11 вересня, з нагоди відзначення потрійного українського свята у Веселинівській громаді відбулись урочисті і святкові заходи.

По обіді на площі ім. Б.Мозолевського в смт Веселинове відбулись традиційні козацькі забави для дітей та святковий концерт від творчого колективу та учасників художньої самодіяльності Будинку культури Веселинівської селищної ради, які подарували глядачам гарні концертні номери.

Також в ході урочистостей, з побажаннями злагоди та миру, до глядачів звернулись представники Веселинівської селищної ради, районної державної адміністрації та районного військового комісаріату.

По завершенню святкової програми, вже традиційно, усіх бажаючих частували щойно приготованою смачною козацькою кашею та ароматним глінтвейном.