Новини Веселинівської селищної ради

УВАГА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ!

20 березня 2019 року о 10:30  відбудеться виїзний прийом громадян мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.

09:25 13.03.2019

Повідомлення

Рішенням Виконавчого комітету Веселинівської селищної ради від 05.03.2019 року №56 безхазяйним майном визнано:

16:59 11.03.2019

205-та річниця від Дня народження українського генія

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.

09:42 11.03.2019

Свято Масляної у Веселинівській громаді

Минула неділя вкотре засвідчила, що Веселинівська громада уміє святкувати та радіти життю. У нас якщо вітають – то від щирої душі, якщо співають – то на повен голос, якщо частують – то щедрою міркою! Свідченням цього стало свято Масляної, яке відбулося 7 березня в центрі Веселинового. Господині-умілиці громади знову продемонстрували свою майстерність у кулінарних здібностях по виготовленню традиційних святкових млинців, якими щедро частували гостей свята.

16:49 08.03.2019

Жінок Веселинівщини вітали зі святом

8 березня – це свято краси, кохання і жіночності, перші весняні дні дарують надію на все найкраще, здійснення найпотаємніших мрій та сподівань. 6 березня, напередодні цього теплого та ніжного свята, в Будинку культури Веселинівської селищної ради відбувся святковий концерт «Я люблю тебе».

13:29 07.03.2019

І як би там не склалось майбуття, а справжня жінка завжди в шані буде, бо жінка – це і є творець життя!

Мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга, все це – Жінка! Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки чия самовіддана праця та небайдужість до долі України і майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі, адже жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

08:59 07.03.2019

Рада регіонального розвитку Миколаївської області

4 березня, під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, очільників об’єднаних територіальних громад та районів, відбулося підсумкове засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області.

18:42 04.03.2019

ДО ВІДОМА фізичних осіб – власників  великої рогатої худоби

ДО ВІДОМА фізичних осіб – власників великої рогатої худоби

Доводимо до Вашого відому, що  постановою Кабінету Міністрів України  від 30 січня 2019 року №110, затверджено Порядок використання  коштів, передбачених у  державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), яким  передбачено  надання дотації на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого  в установленому порядку  молодняку великої рогатої худоби  до 13 місячного віку, який народився у господарствах  фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення  від  інших власників.

16:24 27.02.2019