Новини Веселинівської селищної ради

Веселинівська громада відзначила 75-ту річницю визволення

29 березня Веселинівщина відзначила 75-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди в центрі смт Веселинове відбулись урочисті заходи та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Богданівцям. У зібрані взяли участь керівництво Веселинівської об’єднаної територіальної громади, ветерани війни та учасники бойових дій, а також керівництво районної державної адміністрації, Веселинівської районної ради, представники установ та організацій, мешканці Веселинівщини.

18:51 29.03.2019

Спасибі Вам за ту врятовану весну

75 років тому, навесні, на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя! 29 березня ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани оборонцям та визволителям рідної землі.

09:47 29.03.2019

Ветеранів вітали з наступаючим святом

29 березня Веселинівщина відзначає 75-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Довгих 985 днів чекала Веселинівщина тієї щасливої визвольної весни. Більше трьох тисяч жителів нашого району взяли участь у боях з ворогом.

11:57 28.03.2019

Громадські слухання

Веселинівська селищна рада запрошує всіх бажаючих прийняти участь в громадських слуханнях про затвердження детального плану території по вул. Київській,29В, які відбудуться 26 квітня 2019 року о 10:00 в приміщенні Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради.

15:42 26.03.2019

З 1 квітня уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

12:55 26.03.2019