Ветеранів вітали з наступаючим святом

Дата: 28.03.2019 11:57

29 березня Веселинівщина відзначає 75-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Довгих 985 днів чекала Веселинівщина тієї щасливої визвольної весни. Більше трьох тисяч жителів нашого району взяли участь у боях з ворогом.

На передодні Дня визволення, Веселинівська селищна рада вітала Ветеранів Другої світової війни, які сьогодні проживають не території Веселинівської об’єднаної територіальної громади. 27 березня перший заступник Веселинівського селищного голови Валентина Свердан відвідала ветеранів та учасників бойових дій, які мешкають у Веселиновому, подякувала їм та привітала з наступаючим святом, вручивши продовольчі пайки, вартість кожного з яких складає 1000 грн.

Фото без опису  Фото без опису

Троє ветеранів громади мешкають у старостинських округах, їх вітали з наступаючим святом та вручали продпайки старости відповідних округів.