Спасибі Вам за ту врятовану весну

75 років тому, навесні, на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя! 29 березня ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани оборонцям та визволителям рідної землі.

Дорогі ветерани, спасибі вам за те, що ви, в надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу свободу. За те, що своїми руками підняли наш край з руїн і що ви нагадуєте нам, як потрібно жити і любити свою Батьківщину!

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаємо всім оборонцям нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям Веселинівської громади здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна Веселинівська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою, Виконавчий комітет Веселинівської селищної ради