Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Веселинівська громада відзначила 75-ту річницю визволення

   29 березня Веселинівщина відзначила 75-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди в центрі смт Веселинове відбулись урочисті заходи та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Богданівцям. У зібрані взяли участь керівництво Веселинівської об’єднаної територіальної громади, ветерани війни та учасники бойових дій, а також керівництво районної державної адміністрації, Веселинівської районної ради, представники установ та організацій, мешканці Веселинівщини.

  

  
 

 Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев у своїй промові привітав усіх зі святом, а визволителям висловив найщирішу подяку та побажав міцного здоров’я на довгі роки та мирного неба на головою.
   Олександр Валерійович вручив медалі Миколаївської обласної організації ветеранів України до Дня визволення Миколаївщини «75 років визволення Миколаївщини від німецьких окупантів». Цього року відзнаками Миколаївської обласної ради ветеранів та Веселинівської селищної ради було нагороджено:

- Цвігуна Петра Івановича
- Полєвого Анатолія Миколайовича
- Зязюна Івана Яковича
- Петренка Івана Григоровича
   Та волонтера і голову організації ветеранів Веселинівського району – Донченко Марію Миколаївну.
   З кожним роком ми все далі і далі від тих буремних років, з кожним роком все менше залишається з нами тих, хто подарував нашому краю та нашій Батькiвщинi таку жадану та довгоочікувану перемогу. Сьогодні на території Веселинівської об’єднаної територіальної громади проживає лише 9 ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій це:
- Цвігун Петр Іванович
- Полєвий Анатолій Миколайович
- Зязюн Іван Якович
- Романчук Олександр Васильович
- Петренко Іван Григорович
- Нікітіна Ганна Семенівна
- Шлікар Олексій Іванович
- Тищенко Микола Миколайович
- Хижняк Микола Маркович.
   Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завойовували нам мирне небо і щасливе сьогодення. Наш обов’язок – бути гідним їхнього подвигу. Усіма своїми справами повернути мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій українській землі. Тож згадаймо усіх, хто самовідданою працею наближав розгром ворога.
   Низько вклонімось ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїни у повоєнні роки.

  

  « повернутися до списку новин