205-та річниця від Дня народження українського генія

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.

9 березня, 205 року тому в історії українського народу, з’явилось ім’я найвідомішого українського поета та національного пророка Тараса ШевченкаСаме тому, зранку 9 березня у Веселинівській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 205-ї річниці    від дня народження українського генія та сподвижника Тараса Шевченка.

У заході взяли участь керівництво Веселинівської селищної ради, районної державної адміністрації, районної ради, учні та представники громадських організацій і мешканці Веселинового.

Урочистості розпочалися із покладання квітів до підніжжя пам'ятника Тарасу Григоровичу. На мітингу, присвяченому цій знаменній події, лунали вірші поета, а також пісні, покладені на його геніальні твори.