Новини Веселинівської селищної ради

На українців чекає низка змін

Із 1 вересня 2020 року на українців чекатиме низка змін – зокрема, зросте мінімальна заробітна плата, набуде чинності заборона на приховування банками справжніх кредитних ставок та вперше після запровадження карантину розпочнуться перевірки оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

10:25 01.09.2020

Останні приготування перед початком нового навчального року

Впродовж усього літнього періоду трудові колективи навчальних закладів Веселинівської громади спільно з управлінням освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту та Веселинівською селищною радою проводили активну кампанію по підготовці освітніх закладів до нового начального року.

17:05 31.08.2020

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/641-2020-п#n185) залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.    “Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

09:13 27.08.2020

Уряд пояснив, які заборони через COVID-19 діятимуть в областях, поділених на чотири рівні небезпеки: "зелений", "жовтий", "помаранчевий", "червоний"

На всій території України на період дії карантину забороняється: перебування в громадських місцях і громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту; перебування на вулицях без документів; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

09:07 27.08.2020

Задекларована праця допомагає розвивати бізнес

Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.

09:03 25.08.2020

Веселинівська ОТГ отримала нові шкільні автобуси

20 серпня 2020 року Веселинівська ОТГ отримала ключів від двох нових шкільних автобусів. Дані транспортні засоби наша громада отримала в рамках обласної програми «Освіта, на умовах співфінансування з державним та обласним бюджетами. Сума виділених коштів з бюджету громади складає 400 тис.грн.

15:08 21.08.2020