Новини Веселинівської селищної ради

Як стати волонтером пробації

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

20:43 30.09.2020

Щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

Уряд затвердив порядок, який встановлює механізм призначення і виплати компенсації за догляд (далі — компенсація), що призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг (далі — фізична особа, яка надає соціальні послуги) особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (далі — соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі) та є:

17:40 30.09.2020

Інформація відділу соціального захисту населення Веселинівської селищної ради

22 вересня 2020 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації діяльності суб'єктів господарювання у Веселинівській селищній раді, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості  населення.

17:52 22.09.2020

Сплати за доставку газу до кінця вересня – отримай безкоштовне обстеження мереж

Напередодні опалювального сезону АТ «Миколаївгаз» проводить акцію для своїх клієнтів – споживачі, які до 30 вересня 2020 року оплатять за розподіл газу по грудень 2020 р. включно, мають змогу безоплатно обстежити газові мережі своїх квартир чи приватних будинків.

14:57 17.09.2020

Інформація від АТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району АТ «Миколаївобленерго» у вересні, у зв’язку з ремонтними роботами, по Веселинівській громаді буде проведено планове відключення електроенергії.

18:29 15.09.2020

Відповідальність за порушення трудового законодавства та оплати праці

На сьогодні законодавством передбачено 5 видіввідповідальності: дисциплінарна, матеріальна, адміністративна, фінансова та кримінальна. При цьому такі види відповідальності будуть застосовуватися незалежно один від одного.

18:16 14.09.2020

З Днем селища!

Щороку у другу суботу вересня веселинівці відзначають День народження ріного селища. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися тут назавжди.

09:14 12.09.2020