Новини Веселинівської селищної ради

З 16 січня мова обслуговування – українська!

16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

17:30 21.01.2021

КОМПЛЕКСНА ПОСЛУГА – «єМАЛЯТКО»

З метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини у 2020 році в Україні стартував експериментальний проєкт під назвою «єМалятко».

17:11 21.01.2021

Термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам продовжено  до 31 грудня

Термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам продовжено до 31 грудня

Урядом продовжено термін подання заяв для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» до 31 грудня.

17:13 28.12.2020

Відбулась четверта сесія селищної ради дев'ятого скликання

24 грудня 2020 року відбулось засідання четвертої позачергової сесії Веселинівської селищної ради 9 скликання. На даному пленарному засіданні окрім депутатського корпусу були присутні, керівники структурних підрозділів та члени виконкому селищної ради та мешканці Веселинівської громади.

19:23 26.12.2020