Новини Веселинівської селищної ради

Інформація від АТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району АТ «Миколаївобленерго» в лютому 2021 року, у зв’язку з ремонтними роботами, по Веселинівській громаді буде проведено планове відключення електроенергії.

17:46 11.02.2021

10:46 09.02.2021

Особливості проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами

Час дуже швидко пробігає і незабаром розпочнуться весняно-польові роботи. Як правило вони супроводжуються роботою з пестицидами та агрохімікатами. Тому нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки та охорони праці. До виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами не допускаються особи віком до 18 років, вагітні жінки, жінки, що годують дітей, особи які мають протипоказання за станом здоров’я, а також особи зазначені у переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування жінок, визначеному МОЗ.

11:23 04.02.2021

Поради по збереженню врожаю озимих культур від  мишоподібних гризунів

Поради по збереженню врожаю озимих культур від мишоподібних гризунів

Не дивлячись на погодно-кліматичні умови які склалися в минулому році (наявність високих температур, відсутність вологи) керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств різних  - форм власності  посіяли озимі зернові культури. Але уже сьогодні необхідно докласти максимум зусиль та матеріальних затрат по догляду та збереженню  посівів від мишоподібних гризунів. Необхідно постійно обстежувати  посіви озимих культур і вирахувати їх чисельність, підрахувавши колонії і нори на 1 га. При наявності ЕПШ 3-5 колоній на 1 га вживають заходів по знищенню даних шкідників.

15:20 03.02.2021

Графік особистого та особистого виїзного прийомів громадян керівництвом Веселинівської селищної ради, її виконавчим комітетом, старостами старостинських округів та графіка роботи селищного голови у старостинських округах у  2021 році

Графік особистого та особистого виїзного прийомів громадян керівництвом Веселинівської селищної ради, її виконавчим комітетом, старостами старостинських округів та графіка роботи селищного голови у старостинських округах у 2021 році

Графік особистого та особистого виїзного прийомів громадян керівництвом Веселинівської селищної ради, її виконавчим комітетом, старостами старостинських округів та графіка роботи селищного голови у старостинських округах у  2021 році

13:20 03.02.2021

Є негода - буде й автопригода

Не обійшлося в таку негоду й без автопригод. Так, в ніч на 27 січня, близько опівночі працівники дорожньої служби Веселинівської селищної ради надали технічну допомогу мешканцю нашої громади, легковий автомобіль якого застряг на відрізку дороги Веселинове-Звенигородка.

19:22 27.01.2021

Боротьба із снігом триває

Сьогодні, 27 січня, зима потішила малечу та дорослих рясним снігопадом, а також додала роботи комунальним службам нашої громади.

19:10 27.01.2021

Інформація від АТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району АТ «Миколаївобленерго» в січні-лютому 2021 року, у зв’язку з ремонтними роботами, по Веселинівській громаді буде проведено планове відключення електроенергії.

17:38 26.01.2021

Проблема безпритульних тварин може вирішитись тільки спільними зусиллями

Для успішного вирішення будь-якої проблеми необхідно, перш за все, встановити причини її виникнення. Звідки ж беруться безпритульні тварини? Відповідь начебто, зрозуміла – цуценята народжуються на вулиці від безпритульних собак. З цим важко не погодитись, проте це лише частина відповіді. Безпритульні тварини не з’являються із повітря, за їх появою на вулицях завжди стоїть людська легковажність чи безвідповідальність. «Господарі» заводять домашніх тварин, не подумавши, а потім  позбавляються набридлих улюбленців. Дитині закортіло мати собаку – пухнастий колобок виріс і став нецікавий дитині, потребує уваги та фінансових затрат на харчування, а це вже не влаштовує дорослих. Або ж горе-господарі дозволяють своїй собаці народити хоча б один раз «для здоров`я», «бо шкода», а потім з’являються на смітниках коробочки із новими жителями вулиць. Звідси й бере початок  нерегульоване розмноження «нічийних» собак, до зграй яких в період статевої активності тварин приєднуються й домашні тварини, яких просто не контролюють їх власники.

15:49 26.01.2021