Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення  Веселинівської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення Веселинівської селищної ради

13:09 04.03.2021

Повідомлення від служби благоустрою Веселинівської селищної  ради

Повідомлення від служби благоустрою Веселинівської селищної ради

На стурбованість населення щодо спилювання старих верб біля фонтану селища, селищна рада повідомляє, що найближчим часом на місці видалених насаджень будуть посаджені нові дерева. Також для забезпечення затінку та прохолоди в літній період в зоні відпочинку біля лавок буде встановлено арки та висаджено в'юнкі швидкорослі  рослини.

15:15 24.02.2021

Про проведення онлайн-семінару

Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 10.12.2020 № 2841-06/73396-06, в області, на базі Вознесенського району, 25 лютого 2021 року о 10 00 проводиться в онлайн-форматі семінар за тематикою: «Алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл».

11:42 24.02.2021

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей нашої національної культури.

11:47 23.02.2021

Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки! (до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні)

У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України. Їх назвали Небесною сотнею –  українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

17:34 19.02.2021

ВАЖЛИВО: відстрочка оплати спожитого природного газу підприємствами ТКЕ

Цього місяця (9 лютого) Між Асоціацією міст України та Урядом України, а також НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

13:16 19.02.2021