Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

В Україні триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголосив 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України».

13:35 31.03.2023

Рекомендації по раньо - весняному обробітку плодових культур та винограду

Із настанням  тепла, як уже відомо, добавляється робіт у аграріїв та любителів садоводства. Отож,  уже настав час  провести роботи  по  захисту садів від хвороб, шляхом обприскування плодових насаджень, які проводяться до розпускання бруньок. Звертаємо Вашу увагу, що для збереження садів та отримання добрих врожаїв , необхідно  дотримуватись  строків проведення захисних заходів.

11:24 31.03.2023

День визволення: подвигом уславлена Веселинівщина

28 березня  Веселинівщина  щороку відзначає  День визволення від фашистських загарбників, вшановує героїчний подвиг  і жертовність українського народу, наших земляків  у  Другій  світовій  війні.

12:58 28.03.2023

24 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом. Саме цього дня в 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття цієї страшної хвороби, яка до цих пір загрожує кожному з нас.

11:30 23.03.2023

Недоотримана пенсія: як отримати

Подати заяву на недоотриману пенсію за померлого пенсіонера можна як безпосередньо у сервісному центрі Пенсійного фонду України, так і дистанційно: через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затверджений постановою правління Пенсійного фонду України 25.11.2005 №22-1).

13:12 21.03.2023

Щодо некомерційного переміщання  домашніх тварин з території України  до Республіки Польщі

Щодо некомерційного переміщання домашніх тварин з території України до Республіки Польщі

Вознесенське районне управляння Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що згідно офіційної інформації заступника Головного ветеринарного інспекторату Республіки Польща (лист від 06.03.2023 №BG.700.18/2023 3) починаючи з 27.03.2023 скасовуються попередні спрощені умови для некомерційного переміщання домашніх тварин (собак, котів, тхорів) з території України до Республіки Польщі.

13:11 21.03.2023

Пам’ять війни: реалії та уроки

Триває інформаційно-просвітницька кампанія під гаслом «Пам’ять війни: реалії та уроки», спрямована на донесення до громадськості об’єктивної інформації щодо подій, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації проти України, підсилення згуртованості суспільства і підвищення довіри до українського війська.

10:40 17.03.2023