Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

4 червня в Україні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Цей день запроваджений для вшанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни.

21:49 07.06.2023

Шановні мешканці громади!

Веселинівська селищна рада організовує підготовку для прийняття евакуйованого населення Херсонщини!

10:04 07.06.2023

Проведення перерахунку пенсій з 01.04.2023

Відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюють перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули на нього право.

10:18 02.06.2023

Святкування Дня захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії не тільки для дітлахів, але й для  дорослих.

17:20 01.06.2023

Доводимо до відома громадян, що Веселинівським селищним головою видано розпорядження від 31 травня 2023 року №92р «Про організаційні заходи щодо зайняття  посади  директора комунального  некомерційного підприємства «Веселинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради Миколаївської області».

14:45 01.06.2023

Рішення виконавчого комітету Веселинівської селищної ради від 23 травня 2023 року № 112 «Про  призначення відповідальних за пожежну безпеку на території Веселинівської селищної ради»

Рішення виконавчого комітету Веселинівської селищної ради від 23 травня 2023 року № 112 «Про призначення відповідальних за пожежну безпеку на території Веселинівської селищної ради»

Рішення виконавчого комітету Веселинівської селищної ради від 23 травня 2023 року № 112 «Про  призначення відповідальних за пожежну безпеку на території Веселинівської селищної ради»