Святкування Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 17:20

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії не тільки для дітлахів, але й для  дорослих.

Цьогорічне святково-розважальне дійство проходило на центральній площі селища, де відбувся концерт юних артистів та ігрова програма. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах, іграх, естафетах, за що отримали море позитивних емоцій та призи.

У традиційному конкурсі малюнків на асфальті діти могли дати волю своїм фантазіям, у  шаховому турнірі – проявити усю свою ерудованість, на тематичній книжковій виставці від Публічної бібліотеки – підібрати собі книжку на літо, на мастер-класі з паперопластики своїми руками створити подарунок.

Традиційної родзинкою свята був показовий виступ пожежно-рятувальної команди, який у цей сонячний, спекотний день навіть дорослих на мить знову повернув у дитинство.

Пісні, сучасні запальні українські танці, щирі слова ведучих створили піднесену святкову атмосферу.

Свято дитинства вдалося на  славу!

Фото без описуФото без опису