Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Працівники селищної ради вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації

Діти – це наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, а й нашої Держави. Діти – це маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.

09:07 13.06.2023

Удосконалено механізм звернення за призначенням (поновленням) пенсії особам, які у зв’язку з агресією російської федерації тимчасово проживають за кордоном та отримали тимчасовий захист або статут біженця

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню послуг в умовах воєнного стану Постановою правління Пенсійного фонду України від 20.04.2023 № 21-1 внесено зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22 - 1 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27.12.2005 за № 1566/11846 (далі – Порядок № 22-1).

08:58 13.06.2023

Амброзія полинолиста – небезпечний карантинний бурян

Амброзія полинолиста є надзвичайно небезпечним карантинним бур’яном, який добре  росте на узбіччях доріг, по берегах рік и ставків, на пустирях та інших необроблювальних землях, на вулицях і садибах населених пунктів, а також засмічує усі польові культури, виноградники, пасовища та інше. Взагалі то, наявність амброзії ,говорить про байдужість і безгосподарність людей, лише добрий господар не дозволить такому злісному бур*яну  рости на його землях,присадибних ділянках, полях, тощо.

11:48 12.06.2023

УВАГА! Небезпека виникнення хвороб тварин в наслідок  підтоплення територій області

УВАГА! Небезпека виникнення хвороб тварин в наслідок підтоплення територій області

В зв`язку з терористичними діями російських військ, підривом дамби Каховської ГЕС виникли обставини, що викликали техногенно-екологічну небезпеку та несуть значну соціальну й екологічну шкоду через масову загибель тварин від затоплень, можливість руйнування та/або відкриття худобомогильників, та як наслідок загрозу виникнення та поширення інфекційних хвороб тварин, зокрема сибірки.

11:34 12.06.2023

Працює південний регіональний цент Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Якщо ваша близька людина потрапила в полон або зникла безвісти, звертайтеся до південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

22:26 07.06.2023